środa, 25 maja 2011

Kombajny kosmetyczne GIOVANNI Elegante 17 funkcji

Na co zwracamy uwagę wybierając do swojego gabinetu sprzęt kosmetyczny? Na wygląd, cenę, funkcjonalność? Który z tych czynników jest najważniejszy? Odpowiedź brzmi: wszystkie. Ważne, aby urządzenie miało nowoczesny, elegancki wygląd, było funkcjonalne i miało wszystkie niezbędne opcje zabiegowe. Dodatkowo urządzenie powinno być niezawodne. Wśród całej gamy urządzeń kosmetycznych dostępnych na rynku kosmetycznym na samym szczycie znajduje się wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny GIO 17w1 GIOVANNI.
Urządzenie posiada 17 funkcji i 23 opcje zabiegowe:
 1. wapozon
 2. ozonoterapię
 3. ziołolecznictwo
 4. aromaterapię
 5. lampę lupa
 6. lampę Woods’a
 7. mikrodermabrazję
 8. vacum - masaż podciśnieniowy
 9. spray - tonizacja
 10. brusch - demakijaż
 11. brusch - peeling
 12. hot hammer - głowica ciepło
 13. cold hammer - głowica zimno
 14. ultradźwięki
 15. wtłaczanie substancji aktywnych
 16. peeling kawitacyjny
 17. mikromasaż
 18. sonoforeza
 19. podgrzewanie ręczników
 20. dezynfekcja UVC
 21. prądy d’Arsonwala
 22. galwanizacja
 23. jonoforeza
Mnogość funkcji jakie zawiera urządzenie sprawia, iż możemy wykonywać mnóstwo kombinacji zabiegowych. Dowolne łączenie funkcji pomoże nam ułożyć indywidualne zabiegi dla każdego klienta.
Największym atutem tego urządzenia a zarazem cechą która odróżnia je od wszystkich innych urządzeń, jest możliwość dowolnej konfiguracji funkcji oraz wzbogacanie je nowymi. Urządzenie posiada unikalny system montażu poszczególnych szuflad. Klasyczną konfigurację można wzbogać o: 


Urządzenie do elektrostymulacji • Urządzenie do bio-skin liftingu - lifting bez skalpela, czyli zabieg z użyciem sond emitujących mikroprądy. Jest to rodzaj elektrostymulacji, która bardzo aktywnie pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastylowych, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych, usprawnia także wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody. Terapia mikroprądami wykorzystuje pulsacyjny prąd stały o niskim natężeniu.


 •  
    • Urządzenie rękawice elektryczne - służące do wykonywania masażu stymulującego odnowę komórkową i drenaż limfatyczny 
 • Urządzenie sauna blanket - koc elektryczny


 •   
 • Urządzenie do mezoterapii


 •  
  Nie bez znaczenia jest też fakt, że zdemontowane urządzenia mogą pracować samodzielnie np. na innym stanowisku. Jedno urządzenie w zupełności jest w stanie obsługiwać dwa, a nawet więcej stanowisk. Wielorakość funkcji przy zachowaniu stosunkowo małych gabarytów sprawiły, że jest to wręcz doskonałe rozwiązanie dla gabinetów kosmetycznych i centrów SPA, a także szkół kosmetycznych.
  Urządzenie jest eleganckie, bardzo łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, wbudowanemu do każdej szuflady. Sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Wszystkie podzespoły zaprojektowane są w najmniejszych szczegółach, uwzględniając także anatomię dłoni.

  Kombajn dostępny jest także w wersji bazowej którą można dowolnie rozbudowywać. Kombajn 11w1 zawiera:

  1. wapozon
  2. ozonoterapię
  3. ziołolecznictwo
  4. aromaterapię
  5. lampę lupa
  6. lampęWoods’a
  7. mikrodermabrazję
  8. vacum - masaż podciśnieniowy
  9. spray - tonizacja
  10. podgrzewanie ręczników
  11. dezynfekcję UVC 

  2 komentarze:

  1. Korzystałam z kombajnu kosmetycznego GIOVANNI Elegante 17. Jest bardzo ok! Klientki były zadowolone. Ale teraz chcę spróbować czegoś innego, w nowo otwartym salonie w Warszawie. Co sądzicie o hurtowni Cosmed i ich Kombajnach? Kontakt tutaj.

   OdpowiedzUsuń
  2. Moim stałym punktem gdy wedrowałem do gabinetu kosmetycznego była plazma kosmetyczna która najlepiej działała na moją cerę. Faceci także powinni o siebie dbać i właśnie ja to robię :)

   OdpowiedzUsuń